Hoi allemaal,
De ouders van mijn vriendin waren 50 jaar getrouwd voor hun had ik dit kadootje gemaakt. Ze hebben het inmiddels ontvangen dus ik kan het eindresultaat nu showen. Ik heb papieren roosjes gemaakt en deze in een diepe lijst gedaan. Met de Silhouette Cameo heb ik de tekst gesneden uit vinyl en die heb ik op het glas geplakt.
Op de eerste foto lijkt het wat donker maar het was gewoon heel lastig te fotograferen door de spiegeling in het glas, dus vandaar de tweede foto erbij en daar zie je beter de kleur van de roosjes.
groetjes Linda
5 opmerkingen:
Wat een prachtig cadeau!! Heel mooi gemaakt Linda, ik vind die roosjes achter het glas samen met de tekst heel gaaf!
Jij kan dit toch zo goed van dit soort mooie kadootjes maken, heel mooi persoonlijk aandenken, hartstikke leuk gedaan Linda! fijne dag verder,
xx Gerie
heel gaaf gedaan Linda mooi
Gr Karin
Wat een leuk idee en heel mooi uitgevoerd.
Groetjes, Aartje
Dat is een SUPER mooie creatie!!! De ontvangers zullen er ook echt blij mee geweest zijn en ze kunnen er ook nog eens lekker lang van genieten!
Creatieve groetjes, Anja
Een reactie posten